Sady topných rohoží

sady-topne-rohoze3

Topná rohož je určena pro přímé vytápění místností pod keramickými, kameninovými a kamennými obklady nebo ve vyhrazených konstrukcích z materiálů vhodných pro provozní teplotu topné rohože. Instalace topné rohože se nejčastěji provádí flexibilním lepidlem nebo samonivelační hmotou přizpůsobenou na podlahové vytápění.  Topná rohož může fungovat jako pomocné vytápění i jako základní topný systém.
Topné rohože HD-MAT mají záruku 25 let
Více v článku pod produkty.

Možnosti instalace a návod zde.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
1039 4 1039 full sada topna roho t02 w2 (2)
od 2 746,70 Kč

Kompletní sada pro připojení topné rohože včetně digitálního programovatelného termostatu HD-T02.

+ další
Kód: TRSHD-T02
1141 6 1141 5 1141 4 full sada hd mat bht002wifi w (2)
od 2 947 Kč

Kompletní sada pro připojení topné rohože včetně digitálního programovatelného termostatu HD-T500/W WiFi.

+ další
Kód: TRSHD-T500
1033 5 termostat pokojowy hd t01 w3
od 2 047,01 Kč

Kompletní sada pro připojení topné rohože včetně manuálního termostatu HD-T01.

+ další
Kód: TRSHD-T01

Podívejte se na instalaci topné rohože:

 

Podlahové vytápění s topnými rohožemi lze použít jako primární zdroj vytápění místnosti, ale také jako doplňkové vytápění pro zajištění komfortu teplé podlahy. Celý topný systém se velmi snadno instaluje a lze jej použít v jakékoli fázi rekonstrukce nebo v budovách v developerském stavu, používá se především v novostavbách nebo v místnostech po tepelné modernizaci. 

Topné rohože Heat Decor jsou z výroby přizpůsobeny velikosti místnosti. Není potřeba je stříhat. Topná rohož HD-mat je samolepicí , což usnadňuje instalaci topného systému. Před koupí stačí povrch topné rohože přizpůsobit místnosti, samotnou sklotextilní síťovinu při montáži naříznout, aby se rozprostřela do více řad a během chvilky máte topení hotové. 

Jediné, co se mezi jednotlivými rohožemi liší, je povrch a v sadách také termostat.  

Topná rohož může fungovat jako pomocné vytápění i jako základní topný systém.
Topné rohože HD-MAT mají záruku 25 let. 
 

Jak funguje topná rohož? 

Hlavním nosičem tepla topných rohoží Heat Decor je topný kabel vyrobený technologií wolfram-niklového drátu . Teplo vzniká jako výsledek elektrického odporu na wolfram-niklových drátech topného kabelu. Vzniklá energie se přenáší na povrch podlahy a ohřívá místnost. Tento způsob provozu je energeticky velmi účinný, přeměňuje téměř veškerou dodanou elektrickou energii na teplo. To také umožňuje velmi přesnou regulaci vytápění. 

Topné rohože nelze použít přímo pod laminované nebo vinylové panely nebo sendvičové desky. K tomuto účelu jsou určeny topné fólie. Pamatujte také, že teplota podlahy vytápěné topnou rohoží by neměla překročit 28°C v místnostech jako je obývací pokoj, kuchyň, pokoje a chodba a 34°C v sanitárních místnostech (koupelna, WC, prádelna, plavecký bazénové místnosti atd.). 

  • Možnosti instalace a návod zde.