ČLÁNKY o HD

Neutralnosc-klimatyczna-co-to-jest-blog

Zde najdete odkazy na všechny články které Vám poskytnou duležíté a zajimavé  informace o topných systémech HEAT DECOR

 Nesprávně zvolená podlahová podložka = balíček problémů a náklady navíc

obyvak 5-EPL-598x400

 

Termostat jako nástroj šetření nákladů

interior-design-PRO-600x400

 

 

 

 

Proč vybrat topnou fólii HD-EPL?

HD_obyvak_EPL

  

Zákazníci se na nás často obracejí s otázkou, jak si správně vybrat topnou folii. Připravili jsme tedy srovnání dvou typů našich fólií – HD-G a HD-EPL, abyste se uměli správně rozhodnout pro topnou fólii vhodnou pro váš dům, byt, chatu či kancelář.......více čtěte zde!

 

 

 

Fakta a mýty o topné fólii s PTC efektem 

HD_vs_PTCAktuální novinkou na trhu je topná folie s PTC efektem. Představuje zázrak, který vám má ušetří nemalé finanční prostředky na vytápění. Je to opravdu tak nebo jde o trik chytrých marketérů? V našem výzkumném a rozvojovém týmu pracují inženýři, projektanti, ale i elektrikáři, kteří si „posvítili“ na vlastnosti PTC fólie. Pro naše testování jsme použili volně dostupný vzorek PTC fólie. Tu jsme porovnali s tradiční topnou folií bez PTC efektu..... více čtěte zde!

  

Proč topné folie vyhrávají souboj s tepelným čerpadlem?

Tepelne-cerpadlo-vs-topna-folie HD

 

Výrobci tepelných čerpadel argumentují, že ačkoli je investice do nich dražší, za pár let se vám vrátí. Realita ale nemusí být tak pozitivní. Topné fólie umí zajistit stejné množství tepla jako tepelné čerpadlo a zároveň patří k ekonomičtějším řešením rychlejším náběhem....více čtěte zde!