Můj účet

Podlahová termoaktivní stěrka AERO-THERM floor 5l

Tepelně izolační podlahová stěrka AERO-THERM® floor je speciálně určená pro zlepšení tepelných vlastností Vaší podlahy.

aerotherrm floor

 

Použití stěrky

Použití stěrkyPodlahová stěrka AERO-THERM® floor je speciálně určená pro zlepšení tepelných vlastností Vaší podlahy. Pokud tedy uvažujete, jak zajistit lepší izolačně-tepelné vlastnosti při realizaci nebo rekonstrukcipodlahy v rodinném domě, v kanceláři nebo prostorách určených pro podnikání, pak je stěrka AERO-THERM® floor optimálním řešením. S ohledem na své vynikající termoizolační schopnosti výrazně snižujeenergetickou náročnost staveb a v případě, kdy je aplikována pod podlahové topení, také zvyšuje efektivitu celého topného systému.

 

Technická specifikace

Tenkovrstvá podlahová termoaktivní stěrka AERO-THERM® floor v podobě vodou ředitelného tmelu je další vývojovou fází námi nabízených stěrek se speciálním určením. Stěrka obsahuje speciální kuličky.Veškeré základní komponenty stěrky unikátně propojuje difúzně otevřená disperze v izolační materiál nové dimenze. AERO-THERM® floor vytváří v tloušťce 1 mm na povrchu kompaktní a pružnou vrstvu.Struktura stěrky je daná jak plnivem, tak i pojivem obohaceným o další složky. Díky svým specifickým vlastnostem není nutné AERO-THERM® floor chránit při použití měkkých podlahových krytin pochozízpevněnou (např.betonovou) vrstvou.

 

Hlavní výhody

- snížení nákladů na vytápění

- snižuje tepelnou jímavost nášlapné vrstvy

- ovlivňuje energetickou náročnost staveb

- účinná aplikační vrstva jen 1mm

- ideální v kombinaci s topnou fólií fólií nebo topnou rohoží

 

Všeobecná pravidla aplikace podlahové stěrky

Všeobecná pravidla aplikace podlahové stěrkyAERO-THERM® floor vyžaduje podklad soudržný, zbavený mastnoty, prachu, nečistot a plísní. AERO-THERM® floor nelze aplikovat na podklady trvale vlhké z důvodu např. vzlínající vlhkosti, porušenéhydroizolace atd.

Aplikace podle podkladové vrstvy

Betonové potěry a nivelační stěrky

AERO-THERM® floor aplikujte na vyzrálý podklad (viz. technické listy příslušných hmot). Platí to i pro lokální opravy podkladu, POZOR! při výběru vysprávkových hmot.

Při aplikaci potahováním zubovým hladítkem je nutné povrch napenetrovat.

aerotherrm floor řez

Kovy a jiné nesavé materiály

Odstraňte vrstvy starých nesoudržných nátěrů. U kovového podkladu odstraňte případnou zkorodovanou vrstvu,odstraňte prach a nečistoty a natřete základovou barvou. Na nesavé podklady jako jsou např.plastové trubky je vhodné aplikovat odpovídající adhezní můstek (např. penetrace s křemičitým pískem apod.).

Dřevo a dřevovláknité materiály

Při aplikaci potahováním zubovým hladítkem je nutné povrch napenetrovat systémovou penetrací.

 

Sádrovláknité a sádrokartonové desky

Při aplikaci potahováním zubovým hladítkem je nutné povrch napenetrovat systémovou penetrací.

Způsoby aplikace podlahové stěrkyAERO-THERM® floor lze aplikovat stěrkováním, stříkáním nebo litím na vhodně připravený povrch podlahy. Vzhledem k obsahu kvalitního plniva a pojiva je možné stěrku aplikovat na různé povrchy, jakojsou beton, lité podlahy nebo i OSB desky. Stěrku AERO-THERM® floor vždy nejdříve důkladně rozmíchejte (materiál může při delším skladování odloučit vodu) a poté postupně přilévejte čistou vodu až dokonzistence husté smetany (pro aplikaci potahování).

Finální úprava povrchu po aplikaci podlahové stěrky

Obklady a dlažby

Výběr lepidla konzultujte s dodavatelem/výrobcem stěrky.

Koberce a plovoucí podlahy

Koberec lze pokládat přímo na AERO-THERM® floor. Pod plovoucí podlahu doporučujeme instalovat kročejovou izolaci. AERO-THERM® floor je díky svým vlastnostem velmi vhodné aplikovat podpodlahová vytápění jak teplovodní tak i elektrická. Před aplikací doporučujeme konzultaci s výrobcem stěrky.

Balení a spotřeba stěrky

Podlahová termoaktivní stěrka AERO-THERM® floor je v nabídce v balení 5L, 12L a 30L.

Spotřeba 1L na 1m2

Váha balení 5L : 2,5 kg

Dalši dostupná balení v  našem e-shopu v zde :

AERO-THERM® floor 5L 

AERO-THERM® floor 12L 

AERO-THERM® floor 30L 

 

 

 

 

1 815 Kč
+
-
Ks
Kód produktu: AEF5L
Na objednávku
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

© 2021 Infraheat.cz - topné folie a panely heat decor | by PCsupport.cz s.r.o. | obchodní podmínky