Termostaty a regulace

Termostaty a regulátory teploty Heat Decor jsou navrženy pro regulaci pokojové a podlahové teploty v různých topných systémech

Zlepšují komfort života a snižují provozní náklady topných systémů. Díky těmto zařízením můžete jednoduše ovládat podlahové vytápění nebo nástěnné topné panely a nastavit si nezávislou teplotu v každé místnosti podle vašich potřeb. Správně zvolený termostat vám umožní efektivní hospodaření s energií a odstraní nutnost individuálního seřizování každého radiátoru. Heat Decor nabízí širokou škálu manuálních i digitálních termostatů s různými funkcemi, včetně modelů s WiFi pro snadné ovládání z chytrého telefonu nebo tabletu.

termostat-infraheat-heat-decor

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem
Termostat manualny HD T01 – bily 67605
450,50 Kč

Velmi jednoduchý manuální termostat pro regulovaní teploty podlahy s vypínačem ZAP/VYP a signalizační diodou. Externí snímač teploty NTC je součástí balení.

Kód: TM004
Termostat programowalny HD T02 – bily 67649
1 054,94 Kč

Digitální pokojový termostat s podlahovým čidlem teploty vhodný pro elektrické podlahové topení.

Kód: TM005
Termostat programowalny HD T500.WiFi .W z komunikacja Wi Fi – bily
Tip
1 653,63 Kč

Programovatelný digitální termostat s podlahovým čidlem pro elektrické vytápění podlahy. Komfortní ovladání z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím domácí WiFi sítě....

Kód: TM001
HD-T1000/B Digitální termostat
1 340,05 Kč

Programovatelný digitální termostat s podlahovým čidlem pro elektrické vytápění podlahy. Dotykový panel s podsvíceným LCD displejem Termostat má vestavěný teplotní snímač...

Kód: TM003
Digitální termostat HD-T1000/W
1 340,05 Kč

Programovatelný digitální termostat s podlahovým čidlem pro elektrické vytápění podlahy. Dotykový panel s podsvíceným LCD displejem Termostat má vestavěný teplotní snímač...

Kód: TM002
Termostat programowalny HD T1000.WiFi .W z komunikacja Wi Fi – bily 676381 min
1 796,23 Kč

Programovatelný digitální termostat s podlahovým čidlem pro elektrické vytápění podlahy. Komfortní ovladání z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím domácí WiFi sítě....

Kód: TM009
10kOhm  NTC SNÍMAČ TEPLOTY 3M (náhradní)
171,07 Kč

Náhradní NTC snímač teploty podlahy pro termostaty.

Kód: TM006
Termostat programowalny HD T500.W – bily1 min
1 226,01 Kč

Programovatelný digitální termostat s podlahovým čidlem pro elektrické vytápění podlahy.  Dotykový panel s podsvíceným LCD displejem Termostat má vestavěný teplotní snímač...

Kód: TM0121
Externí snímač teploty AIR pro HD-T500
171,07 Kč

Externí snímač pro termostat HD-T500 ke snímaní teploty prostoru (vzuchu) například ve vlhkém prostředí jako je koupelna.

Kód: 1375

Termostaty a regulace

Prostorové termostaty a regulátory teploty jsou zařízení používaná především k regulaci pokojové nebo podlahové teploty v různých typech topných systémů. Termostaty přispívají ke zlepšení komfortu každodenního života a snižují nadměrné provozní náklady topných systémů. Pomocí termostatů můžeme ovládat podlahové vytápění nebo nástěnné topné panely a vytvářet tak nezávislou teplotu v každé místnosti našeho domu podle našich potřeb a preferencí. Použití termostatů a regulátorů teploty nám dává větší volnost při hospodaření s energií a eliminuje zatěžující nutnost seřizování každého radiátoru individuálně. Proto je důležité, jaký pokojový regulátor či termostat zvolit a jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy termostatů .

 Správně nastavený termostat je nástroj pro šetření nákladu ......více se dozvíte zde!

VAŠE DOTAZY

Termostaty Heat Decor lze plně ovládat aplikacemi Smart Life a Tuya Smart, které jsou zdarma dostupné uživatelům telefonů Android a iOS. Přes aplikaci se spravují termostaty HD-T500 a HD-T1000 ve verzích s modulem ZigBee nebo Wi-Fi.

ZigBee je protokol pro přenos dat podobný Wi-Fi, ale přenáší menší množství dat s nižší spotřebou energie na delší vzdálenost. Proto se používá pro chytrá zařízení ke vzájemné komunikaci a k ​​vytvoření MESH sítě, ve které chytrá zařízení fungují i ​​jako zesilovače signálu. Zařízení ZigBee se schopností přenášet signály z jiných zařízení umožňují vybudovat síť MESH pokrývající celou budovu a zajišťující stabilní přenos signálu. Takovým modulem jsou vybaveny termostaty HD-T500 a HD-T1000 ZigBee.

Každý termostat Heat Decor je vybaven snímačem teploty podlahy. To umožňuje omezit maximální teplotu podlahy. nepřekročila hodnoty udávané výrobcem podlahy.

Dostupné snímače pro termostaty zahrnují: snímač teploty podlahy, připojený ke každému termostatu; vestavěné čidlo teploty vzduchu, instalované v termostatech řady HD-T02, HD-T500 a HD-1000; přídavné externí čidlo vzduchu pro instalaci do instalační krabice a přídavné externí čidlo teploty vzduchu pro instalaci do spínače světel.

Ano, děti starší 8 let mohou termostat obsluhovat po příslušném zaškolení. Nemohou však provádět údržbu.

Ano, pro každý topný systém se musí vypočítat jeho celkový výkon a nesmí překročit výkon povolený pro daný termostat.

Ano, v případě dočasného výpadku proudu si termostaty Heat Decor pamatují do nich zadaná nastavení a po obnovení síťového napětí budou nadále fungovat podle nich.