Terma ONE topné tyče profil D 30x40

Značka: Terma
Kryt ideálně přizpůsobený tvaru topného tělesa.
Topná tyč ONE je praktická s jednoduchou obsluhou. Perfektně se hodí tvarem ke tvaru topného tělesa. ONE nabízí nezbytné základní funkce, čili 2 úrovně topení a automatické vypnutí po 2 hodinách. Všechny režimy provozu lze kontrolovat jedním tlačítkem a jsou signalizovány pomocí jedné vícebarevné LED diody. Topná tyč je vybavená možností bezdrátové IR komunikace s vnějším nástěnným programátorem. Kryt topné tyče ONE je přesně přizpůsobený tvaru kolektoru topného tělesa, což způsobuje, že topnou tyč není skoro vidět.
Výkon (W)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: WEODL01/BIL WEODP01/CHR WEODL02/BIL2 WEODP02/200 WEODL03/BIL3 WEODP03/300 WEODL04/BIL4 WEODP04/400 WEODL06/BIL5 WEODP06/600 WEODL08/BIL6 WEODP08/800 WEODL10/BIL7 WEODP10/100 Zvolte variantu
2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč od 2 744 Kč
Terma ONE topné tyče profil D 30x40
Značka: Terma
Funkce

Topná tyč ONE umožňuje nastavení dvou úrovní teploty topného tělesa - 45 a 60 °C. Elektronické čidlo dovoluje jejich přesné zachování. Zařízení ukazuje aktuální režim provozu pomocí vícebarevné diody. Topná tyč je charakteristická velmi nízkou spotřebou energie v pohotovostním režimu.

 • 2 úrovně teploty ohřevu
 • skrytá klávesa pro zapnutí a změnu nastavení
 • vícebarevná dioda pro signalizaci provozního stavu
 • dvouhodinová funkce sušení ručníků, prádla
 • možnost rozšíření funkcí díky vestavěnému infračervenému IR spojení
 • přesná regulace díky elektronickému teplotnímu senzoru
 • práškově lakované kovové pouzdro
 • kryt přizpůsobený radiátoru 
 • Nízký odběr energie v pohotovostním režimu
 • aktivní ochrana ohřívače v případě chodu nasucho
 • Dvojitá ochrana před přehřátím
 • Funkce ANTIFREEZE, ochrana před zamrznutím radiátoru, při poklesu teploty topného média pod 5-7°C
 • signalizace alarmových stavů 

 

TABULKA VELIKOSTÍ A PARAMETRY jsou uvedené v příloze tohoto produktu - Související dokumenty

 

TIMERF
Funkce časoměřiče automaticky vypíná topnou tyč po 2 hodinách.

 

Dálkové ovládání
Topná tyč je vybavená možností bezdrátové IR komunikace s vnějším nástěnným programátorem, díky kterému získává další, pokročilé funkce.

 

Systém inteligentních budov 
V případě zániku napájení si topná tyč zapamatuje poslední nastavení (předvolené nastavení), a umožní spolupráci s vnějšími časoměřiči a systémy inteligentních budov.

 

Bezpečnost
Topná tyč je vybavená ochranou proti zamrznutí (ANTIFREEZE) a dvojitým zabezpečením před nadměrným nárůstem teploty topného tělesa. Navíc signalizuje výstražné stavy. Má rovněž aktivní ochranu v případě provozu v suchém topném tělese.

 

Design
Topná tyč má práškově lakovaný nebo chromovaný kryt, dostupný ve čtyřech přizpůsobených topnému tělesu tvarech. Topná tyč má ukrytou klávesu k zapínání a měnění nastavení. Dostupné jsou verze topných těles ONE, tzn. s topnou tyčí One pevně instalovanou, ukrytou uvnitř topného tělesa (je vidět pouze indikátor stavu topné tyče).

 

Technické parametry
Dostupné barvy: bílá, chrom
Napájení: 230V/50Hz
Dostupný výstupní výkon: 120, 200, 300, 400, 600, 800, 1000 W
Ochranná zařízení: třída I
Připojení radiátoru: 1/2”
Ochrana proti vniknutí [IP]: IPx5  

 

3D VIZUALIZACE

3dONED

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ K TOPNÝM ŽEBŘÍKŮM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TERMA-TOPNE-zebriky-Infraheat_WEB

 Představení značky TERMA

 TERMA je dlouholetý výrobce koupelnových a designových radiátorů, topných tyčí.
 S více než 30     lety zkušeností slouží lidem ve více než 40 zemích světa na 4 kontinentech.
 Jejím hlavním cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu výrobků s respektem vůči zákazníkovi,
 jehož spokojenost je   nejvyšší prioritou této   společnosti. 

 V souladu s podmínkami volného trhu chce spotřebitelům nabídnout ty nejlepší produkty v poměru   cena/kvalita. Neustálé inovace a překonávání dosavadních technologií těmi nejnovějšími, jsou   výsledkem spolupráce s   těmi nejlepšími odborníky a kreativními lidmi. Úzce spolupracuje s předními   designéry a inženýry, vytváří   trendy v současných designových topných produktech. Již řadu let   je TERMA uznávaná spotřebiteli, designéry a odbornými sdruženími. Pečlivost, zodpovědnost a šetrnost k   životnímu prostředí jsou součástí kréda společnosti.

Spokojenost ostatních ji inspiruje k hledání nových možností, jak ulehčit lidem život ve všech lidských činnostech. I proto financuje vývoj designových a funkčních rehabilitačních přístrojů pro rovnání skoliózy, navrácení lidí po úraze zpět do života a pro trvale handicapované vyrábí přístroje pro každodenní pomoc a radost z pohybu. 

TERMA každým rokem vyváží do světa tisíce radiátorů. Ne všechny modely uvádíme na našem e-shopu www.infraheat.cz, proto pokud byste měli zájem o jiný TERMA produkt, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: marketing@infraheat.cz. 

TERMA-znacka