Terma ONE topná tyč kulatá R36

Značka: Terma
Výkon (W)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyprodáno (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Vyprodáno (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Vyprodáno (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Vyprodáno (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Vyprodáno (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Vyprodáno (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Vyprodáno (>5 ks) Na dotaz (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: WEORX01/BIL WEORX01/CHR WEORX02/BIL2 WEORX02/CHR WEORX03/BIL3 WEORX03/CHR WEORX04/BIL4 WEORX04/CHR WEORX06/BIL5 WEORX06/CHR WEORX08/BIL6 WEORX08/CHR WEORX10/BIL7 WEORX10/CHR Zvolte variantu
2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč 2 744 Kč 3 136 Kč od 2 744 Kč
Terma ONE topná tyč kulatá R36
Značka: Terma

Kryt ideálně přizpůsobený tvaru topného tělesa.

Topná tyč ONE je praktická s jednoduchou obsluhou. Perfektně se hodí tvarem ke tvaru topného tělesa. ONE nabízí nezbytné základní funkce, čili 2 úrovně topení a automatické vypnutí po 2 hodinách. Všechny režimy provozu lze kontrolovat jedním tlačítkem a jsou signalizovány pomocí jedné vícebarevné LED diody. Topná tyč je vybavená možností bezdrátové IR komunikace s vnějším nástěnným programátorem. Kryt topné tyče ONE je přesně přizpůsobený tvaru kolektoru topného tělesa, což způsobuje, že topnou tyč není skoro vidět.
 

Funkce
Topná tyč ONE umožňuje nastavení dvou úrovní teploty topného tělesa - 45 a 60 °C. Elektronické čidlo dovoluje jejich přesné zachování. Zařízení ukazuje aktuální režim provozu pomocí vícebarevné diody. Topná tyč je charakteristická velmi nízkou spotřebou energie v pohotovostním režimu.

 • 2 úrovně teploty ohřevu
 • skrytá klávesa pro zapnutí a změnu nastavení
 • vícebarevná dioda pro signalizaci provozního stavu
 • dvouhodinová funkce sušení ručníků, prádla
 • možnost rozšíření funkcí díky vestavěnému infračervenému IR spojení
 • přesná regulace díky elektronickému teplotnímu senzoru
 • práškově lakované kovové pouzdro
 • kryt přizpůsobený radiátoru 
 • Nízký odběr energie v pohotovostním režimu
 • aktivní ochrana ohřívače v případě chodu nasucho
 • Dvojitá ochrana před přehřátím
 • Funkce ANTIFREEZE, ochrana před zamrznutím radiátoru, při poklesu teploty topného média pod 5-7°C
 • signalizace alarmových stavů

 

TOPNE_TYCE_one_funkce

TIMERF
Funkce časoměřiče automaticky vypíná topnou tyč po 2 hodinách.

 

Dálkové ovládání
Topná tyč je vybavená možností bezdrátové IR komunikace s vnějším nástěnným programátorem, díky kterému získává další, pokročilé funkce.

 

Systém inteligentních budov 
V případě výpadku napájení si topná tyč zapamatuje poslední nastavení (předvolené nastavení), a umožní spolupráci s vnějšími časoměřiči a systémy inteligentních budov.

 

Bezpečnost
Topná tyč je vybavená ochranou proti zamrznutí (ANTIFREEZE) a dvojitým zabezpečením před nadměrným nárůstem teploty topného tělesa. Navíc signalizuje výstražné stavy. Má rovněž aktivní ochranu v případě provozu v suchém topném tělese.

 

Design
Topná tyč má práškově lakovaný nebo chromovaný kryt, dostupný ve čtyřech přizpůsobených topnému tělesu tvarech. Topná tyč má ukrytou klávesu k zapínání a měnění nastavení. Dostupné jsou verze topných těles ONE, tzn. s topnou tyčí One pevně instalovanou, ukrytou uvnitř topného tělesa (je vidět pouze indikátor stavu topné tyče).

 

Technické parametry
Dostupné barvy: bílá, chrom
Napájení: 230V/50Hz
Dostupný výstupní výkon: 120, 200, 300, 400, 600, 800, 1000 W
Ochranná zařízení: třída I
Připojení radiátoru: 1/2”
Ochrana proti vniknutí [IP]: IPx5

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ K TOPNÝM ŽEBŘÍKŮM
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TERMA-TOPNE-zebriky-Infraheat_WEB

 Představení značky TERMA

 TERMA je dlouholetý výrobce koupelnových a designových radiátorů, topných tyčí.
 S více než 30     lety zkušeností slouží lidem ve více než 40 zemích světa na 4 kontinentech.
 Jejím hlavním cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu výrobků s respektem vůči zákazníkovi,
 jehož spokojenost je   nejvyšší prioritou této   společnosti. 

 V souladu s podmínkami volného trhu chce spotřebitelům nabídnout ty nejlepší produkty v poměru   cena/kvalita. Neustálé inovace a překonávání dosavadních technologií těmi nejnovějšími, jsou   výsledkem spolupráce s   těmi nejlepšími odborníky a kreativními lidmi. Úzce spolupracuje s předními   designéry a inženýry, vytváří   trendy v současných designových topných produktech. Již řadu let   je TERMA uznávaná spotřebiteli, designéry a odbornými sdruženími. Pečlivost, zodpovědnost a šetrnost k   životnímu prostředí jsou součástí kréda společnosti.

Spokojenost ostatních ji inspiruje k hledání nových možností, jak ulehčit lidem život ve všech lidských činnostech. I proto financuje vývoj designových a funkčních rehabilitačních přístrojů pro rovnání skoliózy, navrácení lidí po úraze zpět do života a pro trvale handicapované vyrábí přístroje pro každodenní pomoc a radost z pohybu. 

TERMA každým rokem vyváží do světa tisíce radiátorů. Ne všechny modely uvádíme na našem e-shopu www.infraheat.cz, proto pokud byste měli zájem o jiný TERMA produkt, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: marketing@infraheat.cz. 

TERMA-znacka