Můj účet

Topné žebříky TERMA

Filtry

Kod:
Na dotaz
ELEKTRICKÝ topný žebřík s vysokou tepelnou účinností a zdokonalenou funkčností díky vestavěné topné tyči One! Koupelnový topný žebřík dosahuje vysokých výkonů vzhledem ke své velikosti. Uspořádání dvojité řady trubek umožňuje efektivní vytápění a komfortní sušení textilií na čelních prvcích. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže není narušen vizuální vzhled celého tvaru radiátoru.
Kod:
Na dotaz
Výkonný elektrický radiátor DELFIN - síla jednoduchosti ! Tento dekorativní radiátor je vhodný pro instalaci pod okenní parapet, pro obývací pokoj, ložnici, koupelnu. Je vybaven dvojitou řadou trubek zaručuje vysoký výkon. K dispozici v dekorativním provedení a také v podokenní variantě je výbornou alternativou k tradičním deskovým radiátorům.
Kod:
Na dotaz
Klasický topný žebřík vybavený vestavěnou topnou tyčí One, časovač, 1000 kPa, do 82°C. Mezery mezi profily radiátoru umožňují snadné zavěšení textilií k usušení. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže nenarušuje vzhled celého tvaru radiátoru. Zároveň umožnuje využívat všechny výhody topné tyče: možnost vytápění a sušení oblečení mimo topné období. Dostupná je také funkce časovače, která automaticky vypne vytápění po dvou hodinách provozu. Topná tyč One má velmi nízkou spotřebu energie, v pohotovostním režimu < 0,5W.
Kod:
Na dotaz
Tento koupelnový radiátor je ideální pro jednoduchý styl interiérů. Jednoduchá konstrukce s rovnoměrně rozmístěnými profily tomuto radiátoru dodává lehkost a jemnost, a proto se stává dekorativním prvkem každého interiéru. Je také k dispozici v chromovaném provedení.
Kod:
Na dotaz
Bezešvé spoje tohoto jednoduchého moderního modelu může potěšit i ty nejnáročnější uživatele. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže vizuálně nenarušuje vzhled celého tvaru radiátoru.
Kod:
Na dotaz
Velmi charakteristický tvar radiátoru. Tento model skvěle zapadá do vybraného interiéru – i přes název, nejen do rustikálního a dává místnosti jedinečný charakter. 
Kod:
Na dotaz
Nástěnný radiátor do koupelny, kuchyně a pro pokoje mladé generace se skrytou topnou tyčí ONE. Možnost vytápění a sušení oblečení. Časovač, nízká spotřeba energie.
Kod:
Na dotaz
Inspirací pro tento model byly stuhy vlající se ve větru. Ploché trubky střídavě lícované s kolektory dodávají tělu jedinečný prostorový efekt a použití kolektorů s "D" průřezem zjemňuje tvar. Ohřívač One skrytý v kolektoru umožňuje použití zařízení mimo topnou sezónu. Časovač umožňuje automatické vypnutí ohřívače po dvou hodinách. Ohřívač One je velmi ekonomický, spotřeba v pohotovostním režimu je <0,5W.
Kod:
Na dotaz
Radiátor Vivo je doplněný o vestavěnou funkční topnou tyč One. Moderní tvar radiátoru VIVO je tvořený kombinací čtvercových profilů a plochých lamel a je ideální pro moderní interiéry. K dispozici je také provedení s galvanickým povlakem. Speciálně určené pro tento model jsou věšáky HAPPY, které zvyšují jeho funkčnost a zároveň dávají celku jedinečný individuální charakter. K dispozici jsou věšáky HAPPY ŽRALOK, KRÁLÍK, HROCH (viz. související produkt dole), které doporučujeme zejména pro dětské koupelny. Věšáky lze snadno namontovat a demontovat. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže se nemění vzhled celého tvaru radiátoru.
Kod:
Na dotaz
Uspořádaná asymetrie. Díky atypickému, jednostrannému umístění kolektorů získává tento koupelnový radiátor zcela nový rozměr. Přes asymetrické provedení působí vizuálně velmi vyrovnaně. Velké mezery mezi skupinami profilů a dostatečně velký tepelný výkon umožňují pohodlné použití radiátoru jako sušáku. Elektrická verze.
Kod:
Na dotaz
Radiátor Warp T je model, který se vyznačuje širokými plochými profily a je doplněn funkční topnou tyčí One. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže se nemění vzhled celého tvaru radiátoru. Zároveň umožnuje využívat všechny výhody topné tyče: možnost vytápění a sušení oblečení mimo topné období. Dostupná je také funkce časovače, která automaticky vypne vytápění po dvou hodinách provozu. Topná tyč One má velmi nízkou spotřebu energie, v pohotovostním režimu < 0,5W.
Kod:
Na dotaz
Optimistický pohled na svět! Model, který na první pohled vzbuzuje pozitivní emoce. Jeho neuspořádaný tvar v kombinaci s množstvím barev, ve kterých se vyskytuje, činí tento radiátor zajímavým řešením pro lidi, kteří hledají zcela jiný interiér. Použití věšáku Zip V 30 ho dělá ještě funkčnějším. V elektrické variantě.
Kod:
Na dotaz
Elektrický radiátor se zabudovanou topnou tyčí ONE. Funkčnost a klasický vzhled. Jednoduchý a elegantní Alex vylepšený o vestavěnou funkční topnou tyč ONE. Prohnutá trubka C a mezery mezi profily radiátoru umožňují snadné zavěšení textilií k usušení. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže esteticky nenarušuje vzhled celého tvaru radiátoru.
Kod:
Na dotaz
Jednoduché řešení pro moderní interiéry. Radiátor Bone s vestavěnou topnou tyčí One je lehký a má symetrický tvar. Radiátor dokonale ladí s moderními trendy na trhu. Spojuje v sobě minimalismus, jednoduchost a funkčnost, velmi dobře funguje také jako koupelnový sušák. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže se nemění vzhled celého tvaru radiátoru.
Kod:
Na dotaz
V jednoduchosti je síla. Radiátor City s vestavěnou topnou tyčí One je určen pro odvážné interiéry. Originální tvar dokonale ladí se současnými moderními trendy. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže esteticky nenarušuje vzhled radiátoru. Zároveň umožnuje využívat všechny výhody topné tyče: možnost vytápění a sušení oblečení mimo topné období. Dostupná je také funkce časovače, která automaticky vypne vytápění po dvou hodinách provozu. Topná tyč One má velmi nízkou spotřebu energie, v pohotovostním režimu < 0,5W.
Kod:
Na dotaz
Tělo radiátoru Angus je založeno na originální geometrické soustavě trubek.
Kod:
Na dotaz
Geometrie v interiéru. Tělo radiátoru Angus je založeno na originální geometrické soustavě trubek. Tento model byl vyvinut ve dvou variantách, v provedení horizontálním (H) a vertikálním (V).
Kod:
Na dotaz
Radiátor Dexter s vestavěnou topnou tyčí One v sobě spojuje moderní design s rozmanitou funkčností, kterou je vidět v perfektním řemeslném zpracování. Mimořádná lehkost konstrukce snadno umožňuje tento radiátor umístit do každého typu a charakteru místnosti. Ve sběrnici radiátoru skrytá topná tyč One je téměř neviditelná, takže nenarušuje perfektní vzhled celého tvaru radiátoru.
Kod:
Na dotaz
Vítěz mnoha prestižních ocenění, je stále velmi oblíbený model téměř ve všech evropských zemích. Byl vyznamenán cenou RADIÁTOR ROKU 2007 a 2009, kterou mu udělil měsíčník KOUPELNA, finalistou prestižní soutěže DOBRÝ DESIGN pořádané Institutem Průmyslového Designu. Moderní design se odráží ve výborném řemeslném zpracování. Lehkost konstrukce a funkčnost umožňují tento radiátor umístit do každého typu a charakteru místnosti. Radiátor je k dispozici v elektrickém provedení. K dispozici je také varianta s vestavěnou topnou tyčí One (Dexter One).
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

© 2022 Infraheat.cz - topné folie a panely heat decor | by PCsupport.cz s.r.o. | obchodní podmínky