E-SHOP A ON-LINE KATALOG

Jelikož Topení je velmi důležité zařízení ve Vašem domově či kanceláři a nejde o nákup nové "pračky" nebo "vrtačky" jak jste zvyklí z online nákupu, proto je vždy dobré se nejdříve seznámit s konkrétním projektem a Vašimi požadavky na vytápěný prostor.

Po seznámení s těmito podklady můžeme doporučit a připravit optimální konfiguraci s optimálním výkonem topného systému, aby vše fungovalo dle Vašeho očekávání. Posledním krokem pak bude odsouhlasení konečné ceny s případnou slevou dle objemu objednávky.

Objednané zboží pro svépomocnou instalaci Vám zašleme na dobírku nebo v blízkém okolí osobně doručíme. Celý proces vč. doručení zboží nebude trvat z naší strany déle jak 2 až 4 pracovní dny. Samozřejmě Vám budeme k dispozici s případnými dotazy nebo postupy při svépomocné instalaci.

Tímto opatřením budeme mít jistotu, že jsme udělali maximum při výběru typu topné fólie či infra panelu, aby jste byli spokojení s objednaným zbožím a jeho funkčností vč. nízkých provozních nákladů. V odeslaném balíku obdržíte vše, co budete potřebovat pro instalaci jako správné množství topné fólie, kabely, konektory, termostaty, vulkanizační pásky apod.

Můžete nás kontaktovat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky PO-PÁ od 8:30 do 16:00 na tel. čísle +420 777 269 079

Pokud sami víte co objednat tak zde najdete nabízené zboží za skvělé ceny které lze objednat přes e-shop...

Zpracování objednávek od přijetí k odeslání může být u některého zboží 1-4 pracovní dny

Topné Fólie HEAT DECORKeramické INFRA PanelyKovové INFRA PanelySkleněné INFRA PanelyTermostaty a regulaceInstalační materiál© 2019 Infraheat.cz - topné folie a panely heat decor | by PCsupport.cz s.r.o. | obchodní podmínky