TOPNÉ INFRA PANELY HEAT DECOR

 

INFRA PANELY HEAT DECOR JSOU NAVRŽENY S TAKOVÝMI VLASTNOSTMI, 
ABYSTE V MÍSTNOSTI MĚLI POCIT BLÍZKOSTI SLUNCE! 

Pro člověka je nejpřirozenějším zdrojem tepla slunce, které nás ohřívá pomoci Infračervených vln. Díky tomuto Infrazáření nám slunce poskytuje komfortní a příjemný pocit tepla. Naše Infrapanely můžou sloužit jako hlavní plně hodnotný topný systém nebo jen doplňkový pro chladné dny. Využití těchto topných panelů najdete u Vás v pokoji, kanceláří, koupelně, garáží či dílně. Proto máme v nabídce různé designové provedení, aby vzhledově zapadly do vašeho konkrétního interiéru.

KERAMICKÉ PROVEDENÍ

KOVOVÉ PROVEDENÍ

panel_typ_03 panel_typ_02

Výhody:

panel_05

  • Rychlá montáž
  • Ovládaní teploty integrovaným termostatem (vybrané modely)
  • Úspora až 30% oproti standard el. přímotopů
  • Atraktivní design
  • Nevíří prach v místnosti a vytváří zdravé teplo
  • Ekonomické řešení, možnost získaní nízkého tarifu na el. energií
  • Certifikát a A-testy 
Heat-Decor-porovnaní-infrapanel-radiator infra_panely_2
panel_07 panel_06

 

BĚŽNÉ KONVEKČNÍ TEPLO (RADIÁTORY A KLASICKÉ PŘÍMOTOPY)

Běžné konvekční teplo, které vydává např. radiátor nebo klasický přímotop (konvektor) ohřívá vzduch v jeho okolí. U tohoto systému vytápění se teplo do místnosti předává převážně konvekcí, tedy prouděním teplého vzduchu, čímž mnohem snáze dochází k teplotním ztrátám a víření prachu. Nejdříve se ohřívají plochy stropu a podlaha zůstává dlouho studená.

bezne_topeni

SÁLAVÉ TEPLO (INFRAPANELY, KRBOVÁ KAMNA …)

Stejně jako slunce i naše infrapanely vydávají sálavé teplo, které procházejí vzduchem, aniž by ho zahřívaly. Tyto paprsky dopadají na pevné předměty jako stěny, podlaha, nábytek i osoby, které rovnoměrně zahřáté následně ohřívají samotný prostor místnosti. Stejná teplota je pak u podlahy i u stropu. Infrapanely ohřívající všechny předměty je možné docílit efektu "podlahového topení".

tabulka-keramickych-infra-panelutabulka-keramickych-infra-panelu-kovove